Yükleniyor
yukleniyor
Sayfa yüklenme süresi bağlantı
hızınıza göre değişmektedir.

Ziraat Bankası'ndan Kredi Kartı Borcu Yapılandırması

Kredi kartı borcu olanlar artık yapılandırabilecek...

11.01.2019 02:16:22 3686 Yazdır

Ekonomi
Ziraat Bankası kredi kartı borç yapılandırması ile ilgili vatandaşların araştırmaları hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde AK Parti Grup Toplantısı'nda Başkan Erdoğan tarafından müjdesi verilen, binlerce vatandaşın merak içinde beklediği konu olan kredi kartı borç yapılandırma ile ilgili detaylar şöyle:

Özellikle Ziraat Bankası kredi kartı borcunu ödeyemeyen bireyler, borçlar için yapılandırma bekliyorlardı. Müjdeli haber Başkan Erdoğan tarafından verildi.

Yapılan açıklamanın ardından kredi kartı borcu olan vatandaşlar, Ziraat Bankası'na başvurarak borçlarını yapılandırma hakkına sahip olabilecekler. Uygulama, Ziraat Bankası'na kredi kartı borcu bulunan müşterilerin yanı sıra diğer bankalara kredi kartı borcu bulunan ve ödeme güçlüğü çeken vatandaşları da kapsayacak.

KREDİ KARTI BORÇ YAPILANDIRMA FAİZ ORANI KAÇ?

Başkan Erdoğan'ın müjdesini verdiği ve kredi kartı borcu olanlara yapılandırma imkanı sunulduğu bu gelişme ile birlikte faiz oranları da en çok merak edilen konular arasında yer almaya başladı. 'Kredi kartı borç yapılandırma faiz oranı kaç' şeklinde aratılan sorular ile ilgili Ziraat Bankası'ndan konuyla ilgilli bir açıklama geldi. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklama;

"Birleştiren İhtiyaç Kredisi; kredi kartlarına uygulanan aylık faiz oranlarından çok daha uygun şartlar ile 24 aya kadar aylık %1,10 ve 60 aya kadar aylık %1,20 faiz oranlarıyla müşterilerimize sunulmaktadır."

KİMLER BORÇLARI YAPILANDIRABİLECEK?

31 Aralık 2018 tarihi itibariyle nakit avans kullanılması veya kredi kartı harcaması nedeniyle kart borcu ödeme güçlüğü yaşayan veya gecikmede olan vatandaşlarımızın üzerindeki anapara ve faiz yükü Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile azaltılarak uygun vade seçenekleri ile kredi kartı borçları ödenebilir hale getirilecektir.

resim301664
Haber Kaynağı:Banu Barlas
kredi kartı yapılandırma ziraat bankası kredi kartı yapılandırma kart borcu yapılandırma
YORUMLAR
0
YORUM YAZ
TÜM YORUMLAR
BENZER HABERLER
 
 
 
 
yukari