Yükleniyor
yukleniyor
Sayfa yüklenme süresi bağlantı
hızınıza göre değişmektedir.

AKP’LİYE DURMAK YOK YOLA HER ŞEKİLDE DEVAM!

Ak Parti’de gelenekselleşen kapak atma törenlerinden biri de Ak Parti Antalya Kadın Kolları Eski Başkanı Esra Özkoç ile gerçekleşti.

28.05.2019 07:30:02 11039 Yazdır

Politika
Ak Parti’de gelenekselleşen kapak atma törenlerinden biri de Ak Parti Antalya Kadın Kolları Eski Başkanı Esra Özkoç ile gerçekleşti. Kadın Kolları’ndayken almış olduğu kararlar ve uygulamaları ile pek çok kez veto yiyen Özkoç, aldığı tepkiler nedeniyle görevinden istifası istenmişti.

Görevde olduğu sürece iddialara göre dönemin Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç’in ultimatomuyla kendilerine rakip olabilecek kadınları ekarte etmek amaçlı üyeliklerine son verip, binbir türlü ego mücadelesi ile teşkilatta büyük yıkımlara sebep olan Özkoç, attığı kapakla kendisi için milletvekilliğinin önünü açacak bir mertebeye erişti.AK PARTİDE KAYBETMEK YOK!


AKP’li ekipten yolu yöntemi, vitrini öğrenen Özkoç, sırtını bu kez Kızılay’a dayadı. Ak Partililere ne hayrı oldu ki Kızılay’a olacak dedirten bu kararın Bakan Mevlüt Çavuşoğlu’na ait olduğu düşünülüyor. Yine Bakan Çavuşoğlu’nun Dışişleri Bakanlığından çok Antalya’nın iç işlerine karışması da son derece büyük tepkilere sebep oluyor.

İşte gerek özelden tarafıma iletilen gerekse sosyal medyada konuya dair yayınlanan tepkilerden bazıları:

resim147732

resim166409

Banu Barlas

Haber Kaynağı:Banu Barlas
esra özkoç antalya kızılay kızılay antalya başkanı ak parti antalya antalya kızılay
YORUMLAR
0
YORUM YAZ
TÜM YORUMLAR
BENZER HABERLER
 
 
 
 
yukari