Yükleniyor
yukleniyor
Sayfa yüklenme süresi bağlantı
hızınıza göre değişmektedir.

Dilek Ekmekçi

Ankara’dan Ses Bekleniyor!

“Beypazarı’nın Kadın Pazarlayıcısı” başlıklı yazımın yankıları sürüyor.

15.11.2018 01:10:01 3173 Yazdır

Dilek Ekmekçi

“Beypazarı’nın Kadın Pazarlayıcısı” başlıklı yazımın yankıları sürüyor. Mağdur edebiyatıyla ayıplarını örtmeye çalışanlar şunu bilsinler ki; bu yazının zamanlaması tamamen bıçağın kemiği delip geçmesiyle ve yumurtanın kapıya dayanmasıyla alakalıdır.

Biz yazımızda iddia ettiğimiz hususları Ak Parti üst yönetimine aylar öncesinden bildirmiş bulunuyoruz. Yazımızda sözünü ettiğimiz şahsın Ak Parti üzerinden seçim kampanyası yapıp, kendini meşrulaştırmasını geçtim, partiden ihracını bekliyoruz. Bize aday adaylıklarına ilişkin kriterler getirecek ve böyle nemalanmaların önüne geçecek hukuki düzenlemelerin bile yapılacağı, bu konuda tasarı ve çalışmalar olduğu söylendi. Ayrıca konuyla bağlantılı başka bazı taleplerimiz de oldu.

Ancak henüz hiçbir konuda olumlu bir gelişme yaşanmadığı, aday adaylığı başvuruları da başladığı için aylardır kamuoyuna açıklamamak için kendimizi zor tuttuğumuz hususları, artık deşifre etmek zorunda kaldık. Ankara’dan hala ses bekleniyor! Beklediğimiz sesin geleceğinden de şüphemiz yok, çünkü görülüyor ki korku kaya doruğunu (Beypazarı) sarmış. İlgili şahsın bazı şakşakçı ve yancılarının ısrarla elimizdeki delilleri öğrenme çabası ve bu konudaki aşırı merakı, ilgili şahsı iyi tanıdığını söyleyen ve bazı haberlerini yapan gazeteci kimlikli kişilerin kendisini bizimle görüştürme istekleri (ki biri bana böyle bir ithamda bulunsa, onunla görüşmeyi aklımın ucundan geçirmem) bu korkuyu apaçık ortaya koyuyor. Bizim bu yazıyı para için yazdığımız algısını oluşturmaya çalışanlar kendi gerçeklerini iyi bilse de, yakın çevreleri herhalde gerçekten bizim parayla susturulabileceğimizi düşünüyor. Hamdolsun biz pazarlamacılıktan anlamayız, satacak kalemimiz de başka hiçbir şeyimiz de yok!!! Bilsinler ki biz iki dünya için yaşarız, şerefimiz için üzerine gerekirse on binler harcar, hatta ölümü göze alırız. 

Diğer taraftan bizim satılık olduğumuz algısını yaratmaya çalışanlar, bizi şu anki Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’ın ve Beypazarlı Kemal Kayaalp’in azmettirdiği algısını da yaratıyorlar. Aslında bizim kim olduğumuzu gayet iyi bildikleri halde, bunu yapmaları trajikomik. Bunu öğrendikten sonra Kemal Kayaalp’i araştırdım. Facebook’da yazımı paylaşmış, yazımdan sonra da beni araştırıp, hakkımda yine Facebook’da birşeyler yazmış. Desteği ve takdirleri için teşekkür eder, yazdığı birkaç hususu düzeltmek isterim. Benim kuvvetle muhtemel babam 18. Dönem Anap milletvekili Tevfik Ertürk ile babalık davam sürüyor. Henüz DNA testi için örnek alınamadan vefat etti, mezarı açılarak örnek alınmak zorunda kalınacak. Kendisi Erzincan Kemaliyeli’dir ve Ankara milletvekilliği yapmıştır. Eşi Sevim Ertürk Beypazarılı’dır. Yani doğrudur benim Beypazarı ile doğrudan ilgim yoktur. Ancak Beypazarılı ilgili şahıs hakkında hüküm verip, ortaya çıkmaya yeterli bilgim vardır. Kemal Kayaalp’i Facebook’da arkadaş olarak ekledim. Özellikle Fetö ile ilgili büyük resmin görülmesi tespitlerine ve ilgili şahsın malvarlığının/gelirinin kaynağını açıklaması tespitlerine tamamen katılıyorum. Ankara metrosunda maaşlı çalışan, bilgi ve eğitim seviyesi oldukça düşük birisi, nasıl böyle bir seçim kampanyasına girişecek paraya ve özgüvene sahip oluyor? Kayıt dışı para, iddia ettiğimiz gibi illegal sektör, hadsiz özgüven ise örgütlü destek kokusu doğurur. Doğrusu cevabı bilsek de, verecekleri cevabı merak ediyoruz!!!

Son olarak şunu söylemek istiyorum ki biz ilgili şahsı “uyuşturucu” ile itham etmiş değiliz. Geçmişte Zeytinburnu Osmanlı Ocakları İlçe başkanlığı yapan birinin, uyuşturucuya savaş açıp uyuşturucu ile basılmasıyla veya bir eski hakimin başından geçenlerle ilgili yazdıklarımızdan mütevellit kendisini “uyuşturucu” ile de itham ettiğimizi düşünmesi; eğer ilkokul 1. Sınıf düzeyinde bile olmayan Türkçe bilgisinden kaynaklı değilse (tarih bilgisi o kadar bile değil), yarası olanın gocunmasından başka nedir, kendisine sormak lazım!!!

Yerel gazetede yazsak da bizim sınırımız zulmün olmadığı yerlerdir. Zulmün olduğu her konuya biz gireriz. Yeri gelmişken halen Adil Öksüz olayıyla bağlantılı kişilerle birlikte ihbarımızla Fetö’den soruşturulan, ihbarımızla Kadirli’de Kuran kursu öğreticisi iken daha 15 Temmuz’dan önce iffetsizlikten Diyanet’den ihraç edilen, bana hakaret ettiği için hakkında hükmün açıklanmasının geri bırakılması kararı verilen, A.H.’nin hakkımızda paylaştığı iftira videosunun Fetöcü, pornocu, dolandırıcı mucidinin şantaj kayıtları almak istediği kişilere peşkeş çektiği suç ortağı S.A.B.’nin Adana Seyhan’da İnkılap İmam Hatip Ortaokulu’nda Eylül 2018’de öğretmen olarak işe başlamasını bize yetkili birileri açıklayabilir mi? (Bu konu ayrıca devam edecek) 

LA GALİBE İLLALLAH!!!
ankara beypazarı ak parti beypazarı aday ak parti ankara aday dilek ekmekçi
YORUMLAR
0
YORUM YAZ
TÜM YORUMLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
12.11.2018 » Beypazarı’ndan Ses Geldi!
10.11.2018 » Beypazarı’nın Kadın Pazarlayanı
11.6.2018 » Adil Öksüz Olayının Kilidi C. Savcısı Cihan Ergün!
 
 
 
 
yukari