Fikret Orman, "Arena'nın açılışına Barcelona'yı getireceğiz" dedi. Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, "Barcelona ile ön görüşme yaptık" dedi. Barcelona Başkan Yardımcısı Javier Faus, "Bir şey diyemem. O dönem şartlar uygunsa geliriz" diyerek müjdeyi verdi.

Beşiktaşlı taraftarlar 'Vodafone Arena'nın bitmesini sabırsızlıkla bekliyor. Yuvalarına dönmek isteyen taraftarlara Başkan Fikret Orman, önceki günü inanılmaz bir haber verdi. Orman, "Arena'nın açılışını Barcelona ile yapmak istiyoruz. 'Beko' şirketi hem bizim hem de Barcelona'nın sponsoru. Bu bizim için bir avantaj" diyerek müjdeyi verdi.

BARÇA İLE GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR!..

Beşiktaş'ın Basın Sözcüsü Metin Albayrak, İspanol devi Barcelona ile ön görüşme yaptıklarını açıkladı: "Barcelona ile ön bir görüşme yaptık. Sponsorumuz Beko, bu konuda aracılık yapacak. Beko, Barcelona'nın da sponsoru. Görüşmeler devam ediyor. Sezon başı açılış maçını Barcelona ile oynamak istiyoruz. Başka projelerimiz de var. Bir ekip kurduk. Onlar bu konularla ilgileniyor. Vodafone Arena için çok iyi şeyler düşünüyoruz."

ARENA'YI GELDİĞİMDE GÖRMÜŞTÜM

Kartal, Barcelona'yı getirmek istiyor… Peki İspanyol devi bu konu hakkında ne düşünüyor? Geçtiğimiz ay "FCB Escola İstanbul Avea" projesinin sponsorluk anlaşması için İstanbul'a gelen Barcelona Başkan Yardımcı Javier Faus, açıkalamalarda bulundu: "İstanbul'a geldiğimde stadı görmüştüm. Gerçekten çok güzel bir yerde. Güzel bir stat olacak. Maç konusunda bir şey diyemem. Sezon sonu bu konu görüşülür. Eğer şartlar uygunsa geliriz."


Kaynak: Banu Barlas