Yükleniyor
yukleniyor
Sayfa yüklenme süresi bağlantı
hızınıza göre değişmektedir.

Şanlıurfa Vekil Özşavlı ile Atağa Geçti

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı’dan hizmet atağı…

08.10.2019 02:46:55 821693 Yazdır

Politika
Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı’dan hizmet atağı… Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Şalıurfa’nın ve vatandaşların temel sorunlarını görüşen Özşavlı ‘ÇÖZÜM’ sözü aldı.

Şanlıurfa’nın temel ihtiyaç ve sıkıntılarını Erdoğan’a taşıyan Özşavlı, hemşerilerinin beklentilerini de ileterek en kısa zamanda çözüleceği sözünü aldı. Cumhurbaşkanından aldığı sözler neticesinde projelerini hızlandırmak için düğmeye basan Özşavlı, ilgili bakanlık ve yetkililerle bir dizi görüşme gerçekleştirdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile yaptığı görüşme neticesinde yine Şanlıurfa için destek isteyen Özşavlı, 150 adet futbol ve basketbol sahası sözünü aldı.

resim768185

ÖZŞAVLI ÇİFTÇİNİN SORUNLARINA DA EL ATTI

Ziraat Odaları Genel Başkanı Şemsi Bayraktar ile görüşen Halil Özşavlı, Urfalı çiftçilerin sorunlarını ileterek, çözüm istişaresinde bulundu. Başkan Bayraktar geçmişte olduğu gibi bugün de yarın da çiftçilerin yanında olmaya devam edeceklerine dair açıklamada bulundu. Özşavlı Başkan Bayraktar’a duyarlılığı ve misafirperverliği için teşekkür etti.


resim960267
.

ÖZŞAVLI’DAN VİRANŞEHİR’E OTO GALERİCİLER SİTESİ


Şanlıufra’nın dört bir yanıyla ilgili projelerini dur durak dinlemeden arka arkaya hayata geçirmeye kendini adamış Özşavlı’dan Viranşehir atağı…

Viranşehir’de faaliyet gösteren oto galerici esnafı için site inşa edilecek. Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı’ın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na yaptığı başvuru olumlu sonuçlandı. Özşavlı’nın Viranşehir için istediği Oto Galericiler Sitesi’nin yer tahsisi onaylandı.

İlçenin Yenişehir Mahallesinde kurulacak olan oto galericiler sitesi 36 dönümlük alanda inşa edilecek. Konuyla ilgili açıklama yapan Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı Viranşehir’de oto galerici esnafının ilçe merkezinde dağınık bir şekilde faaliyet gösterdiğini belirterek bu durumun hem oto galerici esnafını hem de vatandaşları olumsuz etkilendiğini ifade etti.

Vekil Özşavlı : “ Oto galericiler sitesinin kurulması ile oto galerici esnafımız bir çatı altında toplanmış olacak. Bu durum hem esnafımıza hem de vatandaşlarımıza yarayacaktır. Bu vesile ile oto galerici esnafımızın iş potansiyeli önemli ölçüde artmış olacaktır. Viranşehir İlçemize ve oto galerici esnafımıza hayırlı olsun.” dedi ve ekledi: “İlk günkü aşkla halkımızın refahı için çalışmaya devam edeceğiz…”

Şanlıurfa’nın tüm ilçelerini tek tek ziyaret edip halkla ve yetkililerle temasta bulunan Özşavlı, halkın gönlünü fethetmiş görünüyor. Özşavlı'nın  diğer ilçeler için harekete geçireceği projeler şimdiden merak konusu.
Haber Kaynağı:Banu Barlas
şanlıurfa milletvekilleri ak parti şanlıurfa milletvekili doç dr halil özşavlı viranşehir
YORUMLAR
YORUM SAYISI: 2
YORUM YAZ
TÜM YORUMLAR
  • Yazan : Ahmet çelik
    Tarih: 08.10.2019 11:13:05
    Hayirlı olsun esnaflarımıza bir an önce başlatılmasını bekliyoruz inşaallah
  • Yazan : İlknur Abalı
    Tarih: 08.10.2019 07:05:27
    Helal olsun vekilimize
BENZER HABERLER
 
 
 
 
yukari