Yükleniyor
yukleniyor
Sayfa yüklenme süresi bağlantı
hızınıza göre değişmektedir.

FACEBOOK ABDULLAH ÇATLI’DAN RAHATSIZ!

Facebook Abdullah Çatlı’nın adının dahi geçmesinden rahatsız!

20.03.2020 01:49:46 878142 Yazdır

Politika
Facebook Abdullah Çatlı’nın adının dahi geçmesinden rahatsız! Abdullah Çatlı’nın adının geçtiği adresleri kapatan facebook, insanların emeklerini, anılarını gasp etmekle kalmıyor, yargısız infaz yapıyor!

Ekim 2019 tarihinde haksız ve örgütlü şikayetlerle ile Abdullah Çatlı paylaşımı üzerinden hedef alınan Banu Barlas’ın facebook adresini kapatan facebook, öncesinde konuyla ilgili herhangi bir uyarı vermedi, ismin veya resmin kaldırılması koşulunu koymadı. Abdullah Çatlı’yı terörist olarak nitelendirip adının geçtiği adresleri kapatan Facebook, çocuk katili terörist başı Abdullah Öcalan’ın adının veya resminin kullanılması karşısında veya Fetö’nün değirmenine su taşıyan hesaplarla ilgili tam anlamıyla kayıtsız.

Facebookta 7 milyonun üzerinde grupları ve takipçisi bulunan; bir sosyal medya fenomeni olan Banu Barlas, konuyla ilgili tüm yasal yollara başvuracağını belirtti. Yine facebooktaki yazışmalarının, mesajlarının, paylaştığı anı ve tarihe düştüğü notların da gasp edildiğini belirten Barlas; insan haklarından bahseden Amerika’nın çifte standardını hukuk yoluyla ortaya koymak arzusunu da sözlerine ekledi.

İşte Facebook fenomeni Banu Barlas’ın adresinin kapatılmasına dair kendisine gönderilen gerekçenin ekran resimleri:

resim793124

resim784815

resim877691


Ve bu da başka bir facebook kullanıcısının aynı sorundan dolayı adresine gelen engelle ilgili veryansını:

resim484422

resim319668
Haber Kaynağı:Banu Barlas
abdullah çatlı ahmet çatlı alperen çatlı gökçen çatlı banu barlas çatlı mahmut yeşil yeşil
YORUMLAR
0
YORUM YAZ
TÜM YORUMLAR
BENZER HABERLER
 
 
 
 
yukari