Yükleniyor
yukleniyor
Sayfa yüklenme süresi bağlantı
hızınıza göre değişmektedir.

Konyaaltı Öğretmenevi'nden Duyarlılık Örneği Kampanya!

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi dolayısıyla, Konyaaltı Öğretmenevi Müdürlüğü son derece duyarlı bir kampanya başlattı.

17.03.2018 00:22:01 20634 Yazdır

Ulusal
Konyaaltı Öğretmenevi'nden Duyarlılık Örneği Kampanya...

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi dolayısıyla, Konyaaltı Öğretmenevi Müdürlüğü son derece duyarlı bir kampanya başlattı. 18-23 Mart tarihlerinde tüm Şehit ve Gazi yakınlarına ücretsiz hizmet sunacaklarını açıklayan Kurum Müdürü Mehmet Kosat, kurum çalışanları il birlikte, olanaklar doğrultusunda  en iyi hizmeti vermeye çalışacaklarını ifade etti.

Şehit ve Gazi ailelerinin ülkemize emanet olduğunu belirten kurum müdürü Mehmet Kosat; “Tüm Şehit ailelerine ve Gazi olma şerefine ulaşmış herkesin milletimizin kalbinde müstesna bir yere sahiptir. Bu anlamda, Şehit aileleri ve Gazilerimiz bizim onurumuzdur. Kapımız tüm Şehit ve Gazi ailelerine her daim açık olacaktır” dedi.

resim228481

Ayrıca Konyaaltı Öğretmenevi çalışanlarına böyle bir kampanya başlamalarına vesile oldukları için teşekkür eden Kosat; "Kurulduğumuz günden beri, yönetici kadromuz ve tüm personelimizle milli ve manevi yönden her zaman örnek bir devlet kurumu oluyor ve olacağız." dedi.

resim791943

Kurum çalışanları ile birlikte Şehit ve Gazi ailelerine böyle bir hizmet verecekleri için son derece mutlu ve heyecanlı olduklarını belirten Kosat, bu ve buna benzer kampanyaların  imkanlar elverdiğince  yapılacağını da duyurdu.


Haber Kaynağı:Banu Barlas
mehmet kosat konyaaltı öğretmenevi antalya öğretmenevi 18 mart kampanyası
YORUMLAR
0
YORUM YAZ
TÜM YORUMLAR
BENZER HABERLER
 
 
 
 
yukari