Yükleniyor
yukleniyor
Sayfa yüklenme süresi bağlantı
hızınıza göre değişmektedir.

CM EXPO Yerli İş Makinaları Antalya Fuarının 2.sini Düzenledi

Ülkemizin özellikle dolara karşı yürüttüğü mücadeleye karşı en büyük silahımız olan ‘Yerli Malı’ ürünlerimiz CM EXPO ile görücüye çıktı.

07.09.2018 04:48:05 833150 Yazdır

Akdeniz
Antalya’da ikincisi düzenlenen CM EXPO Yerli İş Makinaları Fuarı görkemli bir şekilde açıldı. Açılışa katılanlar arasında Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ak Parti Milletvekillerinden Mustafa Köse, İbrahim Aydın, Kemal Çelik, İş ve İnşaat makinelerinin oda birlik, dernek temsilcileri, yöneticileri, çok sayıda firma sahibi katıldı.

Ülkemizin özellikle dolara karşı yürüttüğü mücadeleye karşı en büyük silahımız olan ‘Yerli Malı’ ürünlerimiz CM EXPO ile görücüye çıktı. Bin yabancı yatırımcı iş insanının da katılım sağladığı fuarda Tük Malı İş makinaları büyük ilgi gördü.

Açılışa katılan Ak Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse Twitter da şu mesajı yayınladı: “Ülkemize karşı yürütülen ekonomik savaşa karşı yerli üretime ve ihracata destek. Yerli ve milli üretim konusunda şehrimizde düzenlenen CM Expo 2. İş ve İnşaat Makinaları Fuarı açılışını gerçekleştirdik...”

resim990864


Haber Kaynağı:Banu Barlas
expo yerli iş makinaları anıl utku bengisu menderes türel mustafa köse
YORUMLAR
0
YORUM YAZ
TÜM YORUMLAR
BENZER HABERLER
 
 
 
 
yukari