Yükleniyor
yukleniyor
Sayfa yüklenme süresi bağlantı
hızınıza göre değişmektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Fırsatı

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku uzmanlığı için sunulan ve yaz dönemi kayıtları 20 Haziran'da bitecek e-Sertifika fırsatını kaçırmayın.

06.06.2014 06:24:31 94430 Yazdır

Kültür Sanat
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku uzmanlığı için sunulan ve yaz dönemi kayıtları 20 Haziran'da bitecek olan  e-Sertifika fırsatını kaçırmayın. Avrupa Birliği uyum yasası gereği, her iş yeri ve kamu kuruluşu 1 - 9 çalışan başına 1 İş ve Sosyal Güvenlik Uzmanı ile anlaşmak durumunda. 

Devletin her iş yerini ve kuruluşu bire bir denetleye memesinden dolayı kurduğu bu sistemle, insana yapılan yatırım kalitesinin artması amacıyla iş ve sosyal güvenlik uzmanı yetişmesine önem vermekte. Nitelikli iş gücüne sahip olmak rekabette üstün olma çabasının ön koşuludur. İş gücünün doğru zamanda, doğru yerde ve doğru biçimde kullanılmasının koşul ve gerekçelerinin eğitimini veren iş ve sosyal güvenlik hukuku; günümüz işletmelerinin insan kaynakları yönetimine ve yöneticilerine de çok şey kazandırıyor. 

Eskişehir Anadolu Üniversite'sinde 200 lira olan bu sertifikanın bedeli, özel üniversitelerde 2000 liradan başlıyor. 

Hedef kitlesi: Lise ve dengi okul mezunu, ön lisans ya da lisans mezunu olup iş yaşamına ilişkin yeteneklerini geliştirmek ve daha etkili çalışmak isteyen herkes bu programa kayıt olabilir.

Kapsamı: İş Yaşamı ve Hukuku Sertifika Programı aşağıdaki 3 dersi içermektedir:

Kayıtlar, diğer e-sertifika programları ve ek bilgi için adres:
http://e-sertifika.anadolu.edu.tr/PIsYasamiveHukuku.htm
Haber Kaynağı:Özel Haber
iş ve sosyal güvenlik hukuku iş hukuku aof e-sertifika
YORUMLAR
0
YORUM YAZ
TÜM YORUMLAR
BENZER HABERLER
 
 
 
 
yukari