Yükleniyor
yukleniyor
Sayfa yüklenme süresi bağlantı
hızınıza göre değişmektedir.

HİLMİ BULUT'DAN OĞLUNA DİLLERE DESTAN DÜĞÜN

Antalya’nın tanınan ve sevilen işadamlarından namı diyar“Kokoreççi Hilmi”olarak bilinen Hilmi Bulut’un oğlu Ferudun Bulut dünya evine girdi.

26.08.2019 07:33:00 15827 Yazdır

Aktüel
Antalya’nın tanınan ve sevilen işadamlarından namı diyar “Kokoreççi Hilmi” olarak bilinen Hilmi Bulut’un oğlu Ferudun Bulut dünya evine girdi.

Antalya’da Ağustos ayının “En” lerine girecek düğün, 2019 a da damgasını vurdu. Feridun Bulut ve Mesude Kübra Yalçın’ın düğünü Anadolu Park’ta gerçekleşirken, nikâhı Antalya Büyük Şehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek kıydı.

resim547648

Gerek katılımcılarıyla gerekse eğlencesiyle dillere destan denilebilecek düğüne birbirinden renkli isimler de katıldı. Antalyaspor yöneticileri ve tribün liderinin katılımı ile zaman zaman tezahüratlarla tribün ambiyansı yaşandı.

resim184261

Özgem Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Durmuş’un şahitlik yaptığı düğünde sahne alan Ali Yüksel ile katılımcılar doyasıya eğlendi. Oğlunu dünya evine vermenin mutluluğu gözlerinden okunan Hilmi Bulut’a hayırlı olsun der, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

resim294921
Haber Kaynağı:Banu Barlas
kokoreççi hilmi hilmi bulut anadolu park ferudun bulut mesude kübra yalçın antalya düğün
YORUMLAR
0
YORUM YAZ
TÜM YORUMLAR
BENZER HABERLER
 
 
 
 
yukari