Yükleniyor
yukleniyor
Sayfa yüklenme süresi bağlantı
hızınıza göre değişmektedir.

Banu Barlas

Türk Aile Yapısını ve Ahlakını Bozan Telegram'ı İyi İncelediniz mi?

Telegramın anlık buluşma merkezi olduğunu; tanımadığınız insanların, sizde ekli olmayanların bile sizi görebileceğini, yazabileceğini, kime ne kadar mesafede olduğunuzu bildirdiğini biliyor musunuz?

12.01.2020 09:40:06 33516 Yazdır

Banu Barlas

Telegrama geçtiniz ama...

Telegramın anlık buluşma merkezi olduğunu; tanımadığınız insanların, sizde ekli olmayanların bile sizi görebileceğini, yazabileceğini, kime ne kadar mesafede olduğunuzu bildirdiğini biliyor musunuz?

Yine Telegram’da siz o gruplara ekli olmasanız da, sizde ekli olanların hangi gruplara katıldığını ve konuştuklarını da görebiliyorsunuz. İşte asıl GİZLİLİK ihlali budur...

Sosyal medya kullanım amacı önemli...
Geçmişte genel olarak siyasilerin kullandığı bir platformdu Telegram... Şimdi ise her tür kötü amaca hizmet eden kişilerin, grupların size, eşinize, sevgilinize, çocuklarınıza, tanımayan, ekli olmayan kişiler tarafından çok rahat ulaşabileceği bir platform... Facebook ve İnstagramı kullanıp, sahibi aynı olan, aynı kullanım koşullarına sahip Whatsapp dan neden kaçıyorsunuz bilemedim...

Yıllardır sürdürdüğüm araştırmalarım neticesinde, Telegram gibi anlık buluşma proğramları, Türk aile ve ahlak yapısının bozulma sebeplerinin başında geliyor.

Artık eşler kavga edince dışarı çıkıp, iki turlayıp gelmeyebiliyor... Eskiden olsa; 2 dk. da, ayaküstü kimi bulacak derdiniz... Şimdi Telegram gibi anlık buluşma proğramlarını açıyor; en yakınındakileri tarıyor ve ulaştıkları zaten ulaşılabilir olmak için kendilerini “GÖRÜNÜR” yapıyor.

Kadınlar da erkekler de artık eşleri veya sevgilileriyle tartıştığı zaman kafa dağıtmak adıyla anında tanımadığı kişilerin SÖZDE teselli ve ilgisine başvurabiliyor... İşte tüm bu anında bulabilme, buluşabilme proğramları nedeniyle artık kimse ilişkisini gözden geçirmiyor, kendisini düzeltme, uzlaşma, onarma yoluna gitmiyor.

Kitabımda tüm ayrıntılarıyla yer vereceğim üzere; Türk aile yapısını ve ahlakını da işte bu tür proğramlar bozuyor!
Unutmayın ki şeytan boş durmuyor...

Birgün siyasilere bu durumu anlatıp ikna edebilirsem veya  siyasi yetkim olursa; bu ülkedeki birbirini tanımayanların anlık buluşma, görüşme platformlarının tamamını kaldırtacağım. Aksi taktirde çok yakında topumun TEMEL yapı taşı olan, AİLE diye bir şey kalmayacak!

*Türk aile birliğinin ve ahlak yapısının bozulma sebeplerine dair araştırmalarımda kitabımda yer vereceğim çalışmalarımdandır...
banu barlas telegram anlık buluşma proğramı ahlak çökmesi türk aile yapısının bozulması buluşma
YORUMLAR
0
YORUM YAZ
TÜM YORUMLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
20.01.2020 » DAHA NE KADAR BASİTLEŞECEKSİNİZ?!
19.12.2020 » CHP Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde Koltuk Kavgası
09.10.2020 » ŞU DİNDAR GEÇİNENLER YOK MU?!
13.09.2020 » 12 EYLÜL
21.08.2020 » Doğalgaz Ülkemize Çöken FETÖ'den Bize Düşer mi?
05.05.2020 » Anladık ki Bu Ülkede Hayvan Hakları Yok!
05.03.2020 » SOSYAL MEDYA KÜLTÜRÜ
15.11.2019 » TRAFİK CEZASI MI GELİR KAPISI MI?
05.11.2019 » ÜLKE KANSIZ ELE GEÇİRİLDİ!
14.07.2019 » YILLARIN SARI BASIN KARTI DA DAMADA KURBAN GİTTİ
 
 
 
 
yukari