Isparta İli Kalkındırma Derneği, 12-15 Haziran tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecek Isparta Tanıtım Günleri hazırlık çalışmaları kapsamında Ispartalı öğrencilerle istişare toplantısı düzenledi.

Ispartalı öğrencilerin Tanıtım Günleri ile ilgili görüş ve önerilerinin alındığı gecede, öğrencilerin fikir ve önerileri değerlendirildi. Tanıtım günlerinde görev alacak öğrencilere program ile ilgili bilgi verildi.

Isparta İli Kalkındırma Derneği Başkanı İsmail ÖZDEMİR, Ispartalı öğrencilere tanıtım günleri çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Isparta ili kalkındırma derneğinin kurulacak gençlik kolu için çalışmaların başlandığını söyledi. Her zaman Ispartalı öğrencilerimizin yanında olacağımızı belirtmek isterim dedi.

Isparta İli Kalkındırma Derneği öncülünde gerçekleştirilen istişare toplantısına, Derneğin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent KORKMAZ, Genel Sekreter Ali TANIŞ, Sayman İlyas EREN, Yönetim Kurulu Üyesi TBMM Strateji Büro Sorumlusu Dr. Hasan Özgür ÖZEN, Sayıştay Grup Başkanı Mehmet ALTINTAŞ, proje koordinatörü Yusuf YILDIRIM ve Ispartalı öğrenciler katıldı.


Kaynak: Banu Barlas