Nira Güzellik Salonu Antalya’da bir ilke daha imza atıyor… Diyet yapmadan, işkence çekmeden zayıflamak mümkün…

Ameliyattan korkan hastalar için umut olan bu yöntem; yağları önce parçalıyor, sonra eritiyor, vakumlayarak işlemi tamamlıyor.

resim474218

Nira Güzellik Salonu Sahibi Serpil Çamlı, ameliyattan korkan hastalar için umut olan robot ile zayıflamaya dair şunları söyledi:

Bu yöntemle yağlar önce parçalanıyor, sonra eriyor, son olarak da vakumlanarak vücuttan atılmaya hazır hale getiriliyor. Cihaz, aynı zamanda sarkmış cildi toparlıyor, kırışıklıkları gideriyor.
Cihaz, üç şekilde zayıflamaya yardımcı oluyor. Önce vakumlu rotasyon başlığıyla yağları ayırıyor daha sonra sıcak ve soğuk lipoliz yaparak erittiği bu yağların ter ve idrar yoluyla vücuttan atılmasını sağlıyor. Yüzde de kullanılabilen bu yöntem; sarkmış cildi toparlama ve kırışıklıkları gidermede, göz çevresindeki şişlik ve morlukları da yok etmeye yardımcı oluyor.

Yağlar ter ve idrarla vücuttan atılıyor

Yağların yanmasıyla ortaya çıkan proteini ise sadece 7 gün boyunca sabahları 15 dakika yapılan sporla kasa dönüştürmeniz mümkün. Parçalanan yağları eriten bu yöntem, son olarak radyofrekans başlığı ile bölgeyi sıkılaştırıyor.

Üç özellik aynı anda

Bu yöntemle vücuda ve güzelliğe dair üç ayrı etki sağlayabiliyoruz. Tek seansta yağları başarı ile parçalarken, sonrasında da sıkılaştırıp, yüz için de gerekli olan müdahaleyi başarılı bir şekilde yapabiliyoruz.

Nasıl kilo verdiriyor?
Bu yöntemin en büyük özelliği; aynı anda soğuk ve sıcak ısı vererek şok etkisi ile yağ dokusunu parçalaması. Yağ dokusunu ayırarak eritiyor ve kalıcı bir etki yapıyor. Tek seansta çok iyi sonuçlar alıyoruz. Yağlara şok etkisi yaparak iki misli etki yapıyor. Özellikle selülit tedavisinde çok işe yarayan bir yöntem.


resim589176

Yüze de uygulanıyor
Robot, esnemiş ve sarkmış cildin toparlanması ve kırışıklıkların giderilmesini de sağlıyor. Aynı zamanda cilt alt dokusunu da toparlıyor. Yüz ve göz çevresi için de kullanılabiliyor. Göz altı morlukları ve göz çevresi kırışıklıklarında çok etkili. Yüz çizgileri ve alın kırışıklıkları için de kullanılıyor. Tek seans 20 dakika ile yarım saat arasında sürüyor. Kişi herhangi bir acı hissetmiyor. Yaş sınırlaması da yok. Ameliyattan korkan hastalarda bu yöntemle çok güzel sonuçlar alıyoruz. Tabii, kişiye tüm bu işlemlerle birlikte çok ağır olmayan bir diyet programı hazırlıyoruz. Bunun çok büyük bir etkisi oluyor. Ayrıca spor destekli olması işlemin kalitesini daha da artırıyor.


Kaynak: Banu Barlas