Türkiye ekonomisine desteğini kesintisiz sürdüren Halkbank, 2 bin kişiyi istihdam etmeyi planlıyor. Banka, Türkiye genelinde görevlendirilmek üzere Servis Görevlileri ve İstanbul merkezli görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcıları istihdam edecek.
Bankanın Servis Görevlisi pozisyonu için düzenleyeceği sınavın başvuruları 9 Haziran –10 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Sınava, 1 Ocak 1984 ve sonrası doğumlu, 4 yıllık üniversite mezunu adaylar başvurabilecek. 2 – 27 Haziran tarihleri arasında başvuruları gerçekleştirilecek Müfettiş Yardımcılığı sınavına ise 1 Ocak 1985 ve sonrası doğumlu, 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adaylar katılabilecek.
Halkbank’ın 14 bin 500 çalışanıyla Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verdiğini belirten Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu şunları söyledi:
“Halkbank başarılı ve alanında yetkin kadrosuyla çok büyük bir aile. 2014 yılında hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmak için ailemizi biraz daha genişletmeye karar verdik. Bu sayede hem daha fazla müşterimize ulaşmayı hem de ülkemizde istihdamın artmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana ekonomiye verdiğimiz kesintisiz desteği, istihdam alanında da sürdürmekten memnuniyet duyuyoruz.”

Başvuru için internet adresi: www.halkbank.com.tr


Kaynak: Banu Barlas