İsrail’in, Gazze’de uyguladığı devlet terörü, soykırıma dönüştü.
Gazze’li çocuklar, kadınlar, erkekler toplu halde soykırıma uğruyor.
Yaşamını henüz kaybetmemiş olanlar ise, elektriksiz, susuz, gıdasız, ilaçsız ve barınaksız durumda, yaşamaya çalışıyorlar.

Dünyanın tüm halkları; kendisini yönetenlerin, uygulanan bu soykırıma sessiz kalmaları ve hatta desteklemelerine karşın günlerdir alanlarda tepkilerini dile getiriyor, Gazze için ağlıyor, ağıt yakıyor.

Dünyayı yöneten egemenlerin ve işbirlikçilerinin soykırıma dönüşen bu operasyonuna karşı, artık onların anlayacağı dilden konuşmaya başlıyoruz ve biz dünyanın her yerindeki insanlar; soykırımın sponsoru olmayacağımızı tüm dünyaya ilan ediyoruz.

Gazze’ye, Gazze’liye yağan bombanın, merminin, CEPHANESİ BİZDEN OLMASIN diyen herkesi, dünya ölçeğinde uygulanan tüketici boykotuna katılmaya çağırıyoruz.

“Bizler, dünyanın her yerindeki tüketiciler; İsrail ve ona göz yuman, destekleyen küresel egemenler Gazze’de uyguladıkları soykırımı sonlandırana dek Coca Cola, Pepsi Cola, Mc Donalds, Kentucky Fried Chicken, Burger King, Marlboro, Camel, Winston, Parliament markalarını satın almıyoruz.”

Mehmet Bülent Deniz
Tüketici Birliği Federasyonu (TBF)
İstanbul Türkiye

resim877238


Kaynak: Banu Barlas