Antalya  12 bin Türk Bayrağı ile donatıldı. Antalya'nın Muratpaşa ve Konyaaltı Belediyeleri, yolları ve binaları Türk bayrakları ve Atatürk posterleri ile donatıldı.

Antalya'da her 23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos gibi Türkiye Cumhuriyeti tarihinde büyük öneme sahip milli bayramlarda olduğu gibi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için de caddeler dev Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle süslendi. Muratpaşa Belediyesi tarafından Tekelioğlu Caddesi'nde dev Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle oluşturulan manzara büyük beğeni topladı. Tekelioğlu Caddesi toplam 25 dev Türk bayrağı ve Atatürk posteriyle süslendi. Hafta boyunca bayrak ve posterler binalarda asılı olacak.

Konyaaltı’da Kırmızı-Beyaz

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Konyaaltı Belediyesi, Atatürk Bulvarı ve Akdeniz Bulvarı ile Konyaaltı Kent Meydanı'nı Türk bayraklarıyla donattı. 12 bin Türk bayrağının kullanıldığı çalışma, bölge sakinleri ve esnaf tarafından memnuniyetle karşılandı. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, milli bayramlarda Türk bayrakları ile süslenen caddelerin kente ayrı bir güzellik kattığını kaydetti.


Kaynak: Banu Barlas