Antalya’nın dev inşaat şirketlerinden ÖSSE, 2017 yatırım planlarının neredeyse tamamını villaya yönelik yapıyor. Şehir yaşantısından sıkılan, yorulan insanların bahçe ile bütünleşmiş müstakil ev hayallerinin gerçekleşmesi için her bütçeye uygun villalar tasarlayan ÖSSE Yönetim Kurulu Başkanı Önder Baş, 2017 projelerine yönelik şunları söyledi:

Aile Kavramı Çok Önemli

“ Aile kavramı çok önemli, kişiyi başarılı da, başarısız kılan da ailedir. İnsanı yukarıya da taşır, aşağı da indirir. Bu bağlamda çalışanların eve geldiklerinde buldukları huzur çok önemli. Yine aynı şekilde, çalışmayan ve ev hayatını önemseyenler için de yaşadıkları evin verdiği huzur çok önemli.

ÖSSE Villaları tam da huzur konseptine uygun planlanıyor. Ferah, önü açık, Antalya’nın tüm ışıkları ayaklar altında… Villalarımızın ısıtma-soğutma sistemleri mükemmel, doğa, toprak, havuz, jenaratör, park ve site kompleksli.”

Şehir İnsanı Monotonlaştırıyor

“İş hayatının ve şehir merkezinde yaşamanın insanları monotonlaştırdığını düşünüyorum. Zaten yurt içinden de dışından da yoğun bir şekilde villa talebi var. Bu yüzden tüm yatırımımı villalara yapıyorum. İnsanlar şehrin betonarme yapısından kaçıyorlar. Doğa ile iç içe, ayaklarının yere bastığı, kendilerine ait bir ev istiyorlar.

Villalarımızı şehirden mümkün olduğunca uzak ancak şehre de bir o kadar kolay ulaşılabilir yerlere inşa ediyoruz. Antalya’da Döşemealtı’nı projelerimiz için en uygun yer olarak görüyoruz. İstanbul’da şehir hayatından sıkılan insanlar müstakil hayat yaşamak için her gün 3-4 saat yol yapmaya katlanıyorlar. Antalya’nın bir ucundan diğer ucuna gitmek zaten maksimum yarım saat. Döşemealtı’ndan, Kemer’e tüm yollar duble ve buralara ulaşmak da 15-20 dakika sürüyor.”

resim882992Kaynak: Banu Barlas